Kolik to stojí?

Ceník vybraných vstupů a členství
Sportovní tanec

Mezi sportovní tance jsou řazeny převážně latinsko-americké a standardní tance. V tomto sportu je velmi důležitým prvkem kooperace tanečního páru, kdy je důležité se se svým tanečním partnerem „sesynchronizovat“, komunikovat požadavky, společné cíle a problémy.

Základní členství do 15ti let
STT|LAT|Street B

V balíčku Ti nabízíme taneční semináře s nejlepšími trenéry a páry z našich řad, výuku StreetDance, practice a zvýhodněné ceny na klubem pořádané akce. Zároveň získáš neomezený přístup na taneční sál s možností trénování sólo nebo individuálně s trenérem.

2000 Kč/pololetí
jeden výukový kurz 1x týdně
BabyDance, Balet, Street, Kondi

Cena zahrnuje výuku v předem zvoleném kurzu (BabyDance, Balet, Street Dance) na jedno školní pololetí. Kurzy probíhají dle aktuálního rozvrhu. Změny v programu vyhrazeny.

1500 Kč/pololetí
Taneční přípravka
STT, LAT, Street

Balíček obsahuje výuku v předem zvoleném kurzu (přípravka STT & LAT, přípravka Street Dance) na jedno školní pololetí. Kurzy probíhají dle aktuálního rozvrhu. Změny v programu vyhrazeny.

1500 Kč/pololetí
Pro-Am
kurz

Výuka probíhá ve skupině. Pokud budete mít zájem o soukromou výuku, je možné si domluvit s profesionálem individuální tréninkové lekce. Časem se můžete se svým tanečníkem vydat třeba i na soutěž profesionál - amatér. Kurz je určen pro osoby ve věku 20–60 let.

2200 Kč/pololetí
Jednorázový
vstup

Vstup do výukových prostor klubu za účelem individuálního tréninku. Vstup je možný v doprovodu člena klubu nebo po předchozí domluvě s vedením klubu. Bez časového omezení (den).

100 Kč / vstup

Detailní ceník

Detailní ceník s jednotlivými věkovými skupinami pro rok 2023/2024 RM Dance z.s. je možné stáhnout ZDE.

Jak platit za členství RM Dance?

Převodem na účet115-4252340237/0100splatnosti plateb za členství1. školní pololetí do 30.09.2. školní pololetí do 31.01.