Časté otázky a odpovědi

Sekci připravujeme

Ulice U nádraží, vedle Cukrárny u Bena. Projdete hlavní bránou na parkoviště, po schodech do budovy a dále je cesta již označená. Před vstupem do sálu zazvoňte a dveře se otevřou. Více informací o poloze lze nalézt v sekci Kontakt. Můžeš se podívat na krátké video, jak se k nám dostaneš ⬇️.

Samozřejmě! Určitě přijď, nezávazně si můžeš výukovou lekci vyzkoušet. Poté je možné se domluvit s trenérem nebo předsedou klubu na dalším postupu a případně vyplnění přihlášky.

Ceník nalezneš na stránce Ceník.

Ano, možné to je. Je třeba se individuálně telefonicky nebo e-mailem domluvit s vedením klubu na [email protected]nebo telefonicky na +420 734 702 446.

Žádný učený z nebe nespadl. Naši trenéři mají k dispozici spoustu metodických a pohybových cvičení, která Ti pomohu zlepšit koordinaci a pohyb. Pokud máš zájem o vylepšení svých tanečních kroků pro tančení v tančírně, nebo jen Hobby tancování, nebo soutěžit v tanečním sportu, ve všem Ti rádi pomůžeme.
V RM Dance je mnoho věkových tanečních kategorií. Každý si najde své. Počínaje Baby Dance pro děti od 3–7 let, taneční přípravku, tanec pro mládež a dospělé až po seniorské kategorie.

Pokud máš zájem o tancování ve stylu Hobby dance, můžeš tančit v sekci Pro-Am.

Sehnat tanečního partnera v tomto věku je náročné, ovšem v případě problémů sehnání tanečního partnera je v Českém tanečním svazu otevřena kategorie Synchro Dance. V této kategorie dvě slečny tančí stejnou choreografii, bez nutnosti tanečního partnera. Tancují na soutěžní hudbu, v soutěžních šatech a dokonce se moho uúčastnit běžných tanečních soutěží.