Co Ti můžeme nabídnout?

Svatební Tanec

Svatba. Je to velkolepý den plný tance, zábavy a oslav. V klubu jsme připraveni Vám vytvořit prvomanželský svatební tanec na míru dle Vašich požadavků. Ať už máte rádi Hříšný tanec nebo Pomádu, přzpůsobíme se Vašim požadavků a společně zajistíme, že si to nejen užijete, ale budete u toho vypadat skvěle!

StreetDance

Není Waltz nebo Cha Cha pro Tebe? Řešením může být Street Dance. Peťan s Káťou z FOAM Crew pro Tebe, Tvojí firmu nebo Tvůj tým vytvoří Workshop, ve kterém si zatančíš a nemusíš být v páru. Sólo tanec je také tanec. Nebo pokud máš partu a chceš jim zajistit fajn večer plný pohybu, který zabaví, zkus Street Dance.

Pro–Am

Chcete začít tancovat, ale nemáte partnera nebo partnerku? Máme tanečníky i tanečnice, které Vám s tím pomohou. Budete v kolektivu, kde se budete společně zlepšovat a učit sestavy jako v tanečních. Pokud budete mít zájem o soukromou výuku, je možné si domluvit s profesionálem individuální tréninkové lekce.

Předtančení

Sháníte na ples nebo akci doprovodný program? Nebo hledáte někoho, kdo Vám vytvoří maturitní předtaneční na míru dle libovolného tématu a stylu? Stačí nám napsat na mail, socials nebo poslat poštovního holuba a domluvíme se! V případě vytvioření maturitního předtančení můžeme s Vámi tanec nacvičovat u nás v Teplickém studiu, nebo přímo v tělocvičně na Vaší škole.

Kondiční Soustředění

Kažé léto pravidelně pořádáme víkendové kondiční soustředění, které je vhodné nejen pro tanečníky, ale pro každého, kdo chce vylepšit svoji kodniční přípravu a něco nového se naučit. Součástí každého soustředění je přednáška, která se věnuje různorodým aspektům zdravého životního stylu. Z každého ročníku existuje video na našem YouTube kanále.

Individuální lekce

Ve sportovním a závodním tancování je značná část výuky převáděna do individuálních lekcí, kdy si jednotlivec nebo taneční pár zaplatí na určitý čas (typicky 45 minut nebo 60 minut) trenéra, který se věnuje po daný čas výuce oného páru nebo jednotlivce. Tato výuka slouží především k tvorbě tanečních soustav na míru nebo vylepšování techniky tance.

Výuka sportovního tance.

latinsko-americké tance

standardní tance

Pro každý sportovní taneční styl máme v klubu hlavní trenéry. Garantem výuky standardních tanců je Ondřej Sliška. Hlavní trenér latinsko-amerických tanců je Robin Matějka. Krom hlavních trenérů vyučují na seminářích prestižní trenéři s mezinárodní reputací, jako je Zdeněk Fencak, Jiří Pohlodek, Renata Mrázová, Jana Hradilová nebo Branislav Elias.

Skvělou atmosféru.

Tancování je „veliká dřina“, ale to neznamená, že to není také zábava. Snažíme se vytvořit příjemnou atmosféru, která přivede učastníky kurzů na jiné myšlenky. Pro děti a taneční přípravku organizujeme pohybové hry a přizpůsobujeme výuku jejich věku a schopnostem.

Fajn kolektiv.

Soutěžní tanec je o soutěžení, ale nikdo by v tom neměl být sám. V klubu vytváříme ucelený kolektiv, který se nepotkává jen na tréninku na parketě, ale také v běžném životě.