Kontakt

vedení spolku RM Dance z.s.
Robin Matějka
předseda spolku

Robin je hlavní trenér latinsko-amerických tanců. Za svoji taneční kariéru načerpal spoustu zkušeností ze zahraničních i tuzemských soutěží a také spolupracoval s mnoha tuzemskými i zahraničními trenéry. Ve spolku zastává roli předsedy.

Marek Pinta
člen představenstva

Marek je student pedagogické fakulty a má na starosti kompletní výuku v dětských přípravkách, mimo jiné za klub i tančí v kategorii "dospělí" a má vytančenou třídu B ve STT a A v LAT. V klubu zastává funkci člena představenstva.

Lucie Zlámalová
člen představenstva

Lucka zastává ve spolku funkci hlavní hospodářky. Krom její funkce ve spolku, tančí také v RM Dance za složku seniorů standardní i latinsko-americké tance. Se svým tanečním partnerem jezdí na soutěže a umisťují se na zajímavých místech.

Kde se RM Dance nachází?

50°38'38.4"N 13°49'43.2"EU Nádraží 27a, 415 01 Teplice

Hlavní studio RM Dance se nachází v Teplicích na severu Čech. Možnost parkování je v ulici U Nádraží. Ve všední den je placené do 18 hodin. O víkendu a svátcích je parkování zdarma. Z ulice poté projdeš bránou přes parkoviště za Cukrárnu u Bena rovnou do budovy ve dvoře. Následně Tě značky navedou. Adresa je U Nádraží 27a. Nemůžeš to minout.

Něco neobvyklého?

Máš neobvyklý dotaz nebo zájem o spolupráci?

Zajímají Tě individuální taneční lekce? Vynechali jsme na webu informaci, kterou hledáš? Ozvi se nám a my Ti rádi pomůžeme.

Pokud máš zájem o spolupráci nebo by jsi chtěl(a) ve studiu vyučovat či jen pronajímat prostory? Kontaktuj nás pomocí odkazů níže a rádi se s Tebou domluvíme.

Fakturační údaje

RM Dance z.s.

sídlo
Masarykova třída 716/27, 415 01 Teplice

IČO
05832080

e-mail
[email protected]

Dokumenty

pravidelně aktualizujeme